MENU

GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Podnikatel roku 2015 pro GZ!

Zdeněk Pelc

Předseda představenstva a majitel GZ Media, a.s. se stal držitelem prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2015 České republiky

Trofej pro vítěze si převzal v úterý 1. března večer v pražském paláci Žofín z rukou 1. místopředsedy vlády pro ekonomiku a ministra financí České republiky Andreje Babiše, Vlastislava Břízy, předsedy poroty, EY Podnikatele roku 2014 ČR a majitele holdingu KOH-I-NOOR, a. s., a Magdaleny Souček, vedoucí partnerky společnosti EY, která soutěž v České republice letos pořádala již pošestnácté.

Být ve společnosti předchozích vítězů je pro mě pocta. Beru to jako ocenění za ta dlouhá léta, kdy jsem podnik dostával z okresního přeboru mezi extraligu. Je to také ocenění pro mé kolegy, kteří mi významně pomohli k současným výsledkům. Kousek zásluh na tom mám ale i já, protože jsem si je vybral.

Zdeněk Pelc skvěle reprezentoval Českou republiku na světovém finále soutěže EY Podnikatel roku, kde byl obrazně na roztrhání. Majitel světové jedničky ve výrobě gramofonových desek stihl během pár dnů dát rozhovory BBC, Financial Times a dalším 12 světovým médiím. "Takový zájem o českého vítěze jsme v životě nezažili. Spoustu rozhovorů jsme dokonce z časových důvodů museli odmítat," uvedla Magdalena Souček, vedoucí partnerka pro Českou republiku a střední a východní Evropu ze společnosti EY, která soutěž pořádá.