GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Elektronik/Vývojář automatizačních linek

Loděnice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • vývoj a výroba jednoúčelových strojů a zařízení
  • spolupráce na vývoji a instalaci automatizačních linek
  • příprava softwarových a elektro částí
  • testování a aplikace nových technologií v provozu

Jaké jsou naše požadavky?

  • ukončená SŠ technického oboru
  • předchozí zkušenosti z výrobní společnosti
  • znalost elektroniky a průmyslové automatizace
  • platná vyhláška 50/78 sb. je pro Vás výhodou
  • uživatelská znalost kancelářského SW
  • zájem o další vzdělávání v oboru

Co Vám nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • pevnou pracovní dobu, pouze 8 hodinové ranní směny
  • motivační mzdové ohodnocení (základní mzda, variabilní složka, odměny)
  • práci v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny
  • odborné firemní vzdělávání a další benefity
  • dotované stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Průša
Tovární 340
267 12  Loděnice
Czech Republic

I tohle vzniklo u nás