GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Bezpečnostní manažer

Loděnice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budete vytvářet, řídit a prosazovat celkový bezpečnostní systém společnosti
  • vyhodnocovat potenciální rizika a zranitelná místa ve společnosti, navrhovat vhodná opatření pro snížení rizik
  • prosazovat systém řízení bezpečnosti informací v organizaci dle standardů řady ISO 27000 (ve spolupráci s IT)
  • pracovat s prvky zabezpečení aplikovatelnými ve výrobním procesu
  • až získáte základní orientaci v reportech výrobních procesů, budete vytvářet na ně navazující datové analýzy pro potřeby bezpečnostních procesů
  • budete odpovědný za řízení dodavatelů v oblasti bezpečnosti a hodnocení kvality jejich služeb

Jaké jsou naše požadavky?

  • praxe v řídících funkcích
  • min. 3 roky praxe v oboru bezpečnosti výrobního podniku
  • znalost principů ochrany majetku společnosti, základní orientace ve výrobních procesech
  • praxe ve vytváření strategií, manuálů, tvorbě analýz a hodnocení rizik
  • praxe a zkušenosti s bezpečnostními technologiemi (CCTV, ACS, EPS, EZS) a softwary
  • pokročilá znalost práce na PC
  • komunikativní znalost angličtiny
  • velmi dobré koncepční, řídící, koordinační, komunikační, analytické a prezentační schopnosti

Co Vám nabízíme?

  • zajímavou práci s velkým prostorem pro seberealizaci a rozvoj
  • motivační mzdové ohodnocení dle pracovních výsledků
  • práce v úspěšné české firmě, která je světovým lídrem ve svém oboru
  • zaměstnanecké výhody a benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Kontakt

Iveta Bodnarová
Tovární 340
267 12  Loděnice
Česká Republika

I tohle vzniklo u nás