GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Procesní inženýr logistiky

Loděnice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budete mít na starosti neustálé zlepšování logistických procesů
  • budete optimalizovat interní i externí logistiku
  • navrhovat nová řešení pro logistiku a skladové hospodářství
  • zabezpečovat optimální tok materiálu a tím zajišťovat efektivitu výroby
  • budete spolupracovat napříč výrobou a dalšími odděleními
  • a komunikovat s dodavateli služeb spojených s logistikou

Jaké jsou naše požadavky?

  • vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • praktická znalost logistických systémů a metod
  • znalost nástrojů štíhlé výroby výhodou
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti
  • překážky vás neodradí, rád(a) se učíte novým věcem

Co Vám nabízíme?

  • pestrou práci, při které se nikdy nebudete nudit
  • možnost podílet se na úspěchu české firmy s dlouhou tradicí, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • práci v týmu lidí, kterým záleží na výsledku jejich práce
  • pružnou pracovní dobu

Kdy můžete nastoupit?

  • nástup je možný kdykoliv během měsíce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Kontakt

Iveta Bodnarová
Tovární 340
267 12  Loděnice
Česká Republika

I tohle vzniklo u nás