GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Přípravář/ka výroby

Loděnice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • přerozdělování pracovních úkonů napříč úsekem
  • zajišťování a příprava materiálu pro výrobu
  • kompletace zakázek z výroby
  • expedice zakázek včetně její evidence
  • evidence a kontrola pracovních výkonů
  • práce v interním výrobním systému
  • podpora směnového mistra

Jaké jsou naše požadavky?

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • dřívější zkušenosti z obdobné pozice jsou pro Vás výhodou
  • pokročilou znalost MS Office, zejména MS Excel
  • ochota pracovat ve nepřetržitém směnném provozu

Co Vám nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení a čtvrtletní odměny
  • práci v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • odborné firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • dotované závodní stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny a další benefity

Kdy můžete nastoupit?

  • nástup do zaměstnání je možný kdykoliv v měsíci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Průša
Tovární 340
267 12  Loděnice
Czech Republic

I tohle vzniklo u nás