GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Specialista zákaznického servisu

Loděnice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budete zpracovávat zakázky našich zákazníků a zadávat je do našeho interního systému
  • zakázky budete také expedovat a fakturovat
  • při realizaci zakázek budete úzce spolupracovat s výrobními úseky firmy

Jaké jsou naše požadavky?

  • za své pracovní poslání považujete službu zákazníkovi
  • neodradí vás porozumět (do určité míry) výrobním technologiím
  • rád(a) pracujete v týmu
  • s počítačem si rozumíte (dobrá znalost programu Excel je výhodou)
  • překážky vás neodradí, rád(a) se učíte novým věcem
  • pokud máte znalosti a/nebo zkušenosti z oblasti logistiky a polygrafie, je to pro vás výhoda. Pokud je nemáte a nechybí vám odhodlání, vše potřebné vás rádi naučíme

Co Vám nabízíme?

  • pestrou práci, při které se nikdy nebudete nudit
  • možnost podílet se na úspěchu české firmy s dlouhou tradicí, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • možnost být při výrobě krásných produktů pro prestižní značky a zákazníky
  • práci v týmu lidí, kterým záleží na výsledku jejich práce
  • široké možnosti osobního rozvoje
  • pružnou pracovní dobu

Kdy můžete nastoupit?

  • nástup je možný kdykoliv během měsíce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Adéla Kuntová
Tovární 340
267 12  Loděnice
Česká republika

I tohle vzniklo u nás