GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Plastikář/Zástupce vedoucího výroby

Loděnice

Náplň práce:

  • zastupování vedoucího oddělení v jeho nepřítomnosti
  • rozdělování pracovních činností v příslušné směně
  • drobné opravy a spolupráce při údržbě strojního zařízení
  • nastavování parametrů výroby a následná obsluha zařízení na výrobu hmoty pro lisování gramofonových desek
  • řízení procesu míchání výrobních směsí

Od kandidáta očekáváme:

  • ukončené SOU/SŠ technického zaměření
  • praxe s údržbou strojních zařízení
  • zkušenost s vedením menšího kolektivu je pro Vás výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém směnném provozu

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • skvělé mzdové ohodnocení s bonusy a odměnami
  • příležitost pracovat pro jedinou společnost svého druhu v ČR
  • firemní výhody a benefity
  • kariérní růst pro perspektivní zaměstnance
  • dopravu z Kladna zajišťujeme zdarma

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Průša
Tovární 340
267 12  Loděnice
Czech Republic

I tohle vzniklo u nás