GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Směnový Supervisor kontroly kvality

Loděnice

Náplň práce:

  • průběžná kontrola projektů z kvalitativního hlediska
  • rozhodování o zadržení/uvolnění výroby k dalšímu zpracování
  • komunikace s dotčenými odděleními a jejich kooperace
  • řízení malého týmu řadových kontrolorů
  • zpracování interní dokumentace a evidence v interním systému
  • podrobný reporting nadřízenému

Od kandidáta očekáváme:

  • ukončené SOU/SŠ technického zaměření
  • dřívější zkušenosti z kontroly kvality jsou pro Vás výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém směnném provozu
  • schopnost rychlého rozhodování, pečlivost a spolehlivost
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • skvělé mzdové podmínky (základní mzda, bonusy a roční odměny)
  • podporujeme kariérní růst perspektivních pracovníků
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • dotované závodní stravování
  • dopravu z Kladna zajišťujeme zdarma
  • nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Průša
Tovární 340
267 12  Loděnice
Czech Republic

I tohle vzniklo u nás