GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Výrobní specialista podpory zahraničních závodů

Loděnice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Na této nové pozici budete mít na starosti podporu zahraničních výrobních závodů v USA a Kanadě
  • Budete aktivně komunikovat a podporovat dceřiné závody v oblastech výroby, řízení procesů a technologie
  • po zaškolení a důkladném seznámení s výrobou v mateřském závodě v Loděnici budete mít za úkol koordinaci činností, zvyšování efektivity procesů a sdílení know-how mezi jednotlivými závody.

Jaké jsou naše požadavky?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti z organizace výrobního procesu výhodou
  • Zkušenosti s řízením teamu výhodou
  • Zájem o technologie a problematiku výroby a ochota učit se novým věcem
  • Znalost práce na PC (zejména práce v Excelu)
  • Proaktivní přístup k úkolům bez jednoduchého řešení
  • Znalost základní finanční terminologie a základní technické znalosti z oblasti mechaniky, hydrauliky, elektroniky
  • Pozice je vhodná pro talentované mladé kandidáty na začátku své kariéry i zkušené výrobní specialisty, kteří chtějí svou pracovní kariéru obohatit o mezinárodní zkušenosti

Co Vám nabízíme?

  • Využití angličtiny na denní bázi
  • Pružnou pracovní dobu
  • Výkon pracovního místa může být Loděnice, Burlington (Kanada, provincie Ontario) nebo Memphis.
  • Možnost dlouhodobého fungování v české mezinárodně úspěšné firmě s možností kariérního rozvoje omezenou jen vlastními schopnostmi

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Kontakt

Iveta Bodnarová
Tovární 340
267 12  Loděnice
Česká Republika

I tohle vzniklo u nás