GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

IT Team Leader

Loděnice

Náplň práce:

  • vedení týmu menšího vývojového oddělení
  • schopnost komunikovat napříč odděleními v rámci firmy, dále se zákazníky převážně zahraničními
  • supervize nad technologickým vývojem a velkými projekty
  • plánování práce, zajištění požadované kvality a termínů
  • validace zadání a UX návrhů k interním aplikacím
  • správa interní dokumentace v kooperaci s analytikem
  • reporting stavu projektů vedení společnosti

Od kandidáta očekáváme:

  • zkušenost s vedením týmu min. 2 roky
  • praxe s vývojem SW (velkou výhodou)
  • organizační i komunikační dovednosti (komunikace se zákazníkem, komunikace s vedením)
  • znalosti databází (Oracle výhodou)
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenost s analýzou a návrhem software
  • znalost verzovacího nástroje Git (výhodou)
  • schopnost plánování práce, časových odhadů a estimací, tvorba harmonogramů

Nabízíme Vám:

  • práce v úspěšné české firmě, která je světovým lídrem ve svém oboru
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost 1 denního home office týdně (dle dohody)
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • zapojení do vzdělávacího systému firmy
  • podporujeme kariérní růst perspektivních pracovníků

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Kontakt

Jan Průša
Tovární 340
267 12  Loděnice
Czech Republic

I tohle vzniklo u nás