GZ media
Vaše kariéra u největšího
světového výrobce vinylů

Web programátor

Loděnice

Náplň práce:

  • spolupráce v interních projektech i projektech pro naše zákazníky (vývoj interních aplikací pro zlepšení chodu/dodatečných úprav dle přání zákazníků)

Od kandidáta očekáváme:

  • praktickou zkušenost a znalost s technologií Angular a TypeScript (minimálně 2 roky, případně React nebo Vue)
  • praktickou zkušenost a znalost HTML5, CSS, JavaScript
  • znalost .NET Core (velkou výhodou)
  • znalost C#, ASP.NET MVC, databází MsSQL, Oracle výhodou
  • psaní čistého a udržitelného kódu
  • znalost verzovacích nástrojů (GIT) refactoringem
  • obecný přehled o nových trendech v IT SW

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost 1 denního home office týdně (dle dohody)
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • zapojení do vzdělávacího systému firmy
  • podporujeme kariérní růst perspektivních pracovníků

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 340, 267 12  Loděnice-Loděnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

GZ Media, a.s.

Kontakt

Jan Průša
Tovární 340
267 12  Loděnice
Czech Republic

I tohle vzniklo u nás